4502 Vasmegyer

Kossuth utca 141.

+36-42 558 523

Hétfő - Péntek 7.30-16.00

vasmegyeriskola@gmail.com

Iskolánk tanitási napokon 7.00-18.00 között van nyitva.

ÁLLÁSPÁLYÁZAT
KISVÁRDAI TANKERÜLETI KÖZPONT
Vasmegyeri Megyer Vezér Általános Iskola

pályázatot hirdet Köznevelési foglalkoztatotti jogviszony keretében

igazgató

Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): A vezetői megbízás határozott időre, 2024. augusztus

  1. napjától 2029. augusztus 15. napjáig szól.
    A köznevelési intézmény igazgatójának feladata az intézmény szakszerű és törvényes
    működtetése, a fenntartó által rendelkezésre bocsátott eszközök tőle elvárható gondossággal való
    kezelése, a munkáltatói jogok gyakorlása, intézmény képviselete és döntéshozatal az intézmény
    működésével kapcsolatban minden olyan ügyben, amelyet a jogszabály nem utal más
    hatáskörébe.
    A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

KÖZSZOLGÁLLÁS sorszám: 58211
Intézményi iktatószám: TK/149/HR/KOZINT/01820-1/2024

A pályázatok benyújtásának módja:
Postai úton, a pályázatnak a belügyminiszter címére történő megküldésével (Kisvárdai
Tankerületi Központ, 4600 Kisvárda, Kodály Zoltán utca 15/A.). Kérjük a borítékon feltüntetni a
pályázati adatbázisban szereplő intézményi iktatószámot: (TK/149/HR/KOZINT/01820-
1/2024), valamint a borítékra ráírni „PÁLYÁZAT- Vasmegyeri Megyer Vezér Általános Iskola
igazgatói beosztására”. A pályázatot írásban, három azonos szövegű és mellékletű példányban
(kettő lefűzött, bekötött és egy fűzés nélküli példányban), zárt borítékban kérjük megküldeni.
A pályázati felhívással kapcsolatosan további információt Varga Kálmán István nyújt, a 06-45-
795-212 telefonszámon.
A munkáltatóval kapcsolatban további információt a https://kk.gov.hu/kisvarda honlapon
szerezhet.
Betöltendő állás szakmacsoportja: oktatás
Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Emberi
erőforrási/oktatási, képzési
Betöltendő állás jogviszonya: Köznevelési foglalkoztatotti jogviszony
Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozatlan, 40 óra,
Általános, Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Vasmegyer
Álláshirdető szervezet bemutatása: Pályázat kiírója: Belügyminiszter
Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegye, 4502 Vasmegyer, Kossuth utca 141.
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Púétv. és a pedagógusok új életpályájáról szóló

  1. évi LII. törvény végrehajtásáról szóló 401/2023. (VIII. 30.) Korm. rendelet rendelkezései az
    irányadók.
    A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés
    feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet
    honlap címe stb.): Főiskolai/egyetemi szintű végzettség és tanítói/tanári szakképzettség a
    pedagógusok új életpályájáról szóló 2023. évi LII. törvény végrehajtásáról szóló 401/2023. (VIII.
    30.) Korm. rendelet 10. §-ában foglaltakat is figyelembe véve.

Feltételek, Előnyök
Pályázati feltételek:
Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

Elvárt végzettség/képesítés:

Pályázat elbírálása során előnyt jelent:
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem

A pályázat benyújtásának határideje: 2024.04.22. 23:55
A pályázat elbírálásának módja: A pályázatról a köznevelésért felelős miniszter dönt.
A pályázat elbírálásának határideje: 2024.06.28. 23:55
A pályázati kiírás további közzétételének helye: https://kk.gov.hu/kisvarda, köznevelési
intézmény honlapja
Állás tervezett betöltésének időpontja: 2024.08.16.
Publikálás tervezett időpontja: 2024.03.24.

A pályázati kiírás közzétevője a Belügyminisztérium (BM). A pályázati kiírás a közigazgatási szerv
által az BM részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a hatályos jogszabály
alapján a pályázatot kiíró szerv felel.

A pályázat letölthető itt!